Політика конфіденційності

Для catalegmusicavalenciana одним з наших головних пріоритетів є конфіденційність наших відвідувачів. Цей документ про політику конфіденційності містить типи інформації, яку catalegmusicavalenciana збирає та записує, а також те, як ми її використовуємо.

Якщо у вас виникли додаткові запитання або вам потрібна додаткова інформація про нашу Політику конфіденційності, не соромтеся звертатися до нас.

Файли журналів
catalegmusicavalenciana дотримується стандартної процедури використання лог-файлів. Ці файли реєструють відвідувачів, коли вони користуються додатком. Інформація, зібрана файлами журналів, включає в себе адреси інтернет-протоколу (IP), тип браузера, постачальника послуг Інтернету (ISP), відмітку дати і часу, сторінки переходу/виходу і, можливо, кількість кліків. Ці дані не пов’язані з будь-якою інформацією, що дозволяє ідентифікувати особу. Мета цієї інформації – аналіз тенденцій, адміністрування додатку, відстеження переміщення користувачів у додатку та збір демографічної інформації.

Політика конфіденційності
Ви можете ознайомитися з цим списком, щоб знайти політику конфіденційності для кожного з рекламних партнерів catalegmusicavalenciana.

Сторонні рекламні сервери або рекламні мережі використовують такі технології, як файли cookie, JavaScript або веб-маяки, які використовуються в їхніх оголошеннях і посиланнях, що з’являються на catalegmusicavalenciana. Вони автоматично отримують вашу IP-адресу, коли це відбувається. Ці технології використовуються для вимірювання ефективності їхніх рекламних кампаній та/або для персоналізації рекламного контенту, який ви бачите в цьому додатку або інших додатках чи веб-сайтах.

Зверніть увагу, що catalegmusicavalenciana не має доступу до цих файлів cookie, які використовуються сторонніми рекламодавцями, і не контролює їх.

Політика конфіденційності третіх сторін
Політика конфіденційності catalegmusicavalenciana не поширюється на інших рекламодавців або веб-сайти. Таким чином, ми радимо вам ознайомитися з відповідними Політиками конфіденційності цих сторонніх рекламних серверів для отримання більш детальної інформації. Вона може включати їхню практику та інструкції про те, як відмовитися від певних опцій.

Інформація про дітей
Ще одним з наших пріоритетів є додатковий захист дітей під час користування Інтернетом. Ми заохочуємо батьків та опікунів спостерігати, брати участь та/або контролювати і керувати їхньою діяльністю в Інтернеті.

catalegmusicavalenciana свідомо не збирає жодної особистої інформації від дітей віком до 13 років. Якщо ви вважаєте, що ваша дитина надала таку інформацію в нашому додатку, ми наполегливо рекомендуємо вам негайно зв’язатися з нами, і ми зробимо все можливе, щоб негайно видалити таку інформацію з наших записів.

Політика конфіденційності лише в Інтернеті
Ця Політика конфіденційності поширюється лише на нашу діяльність в Інтернеті і є дійсною для відвідувачів нашого Додатку щодо інформації, якою вони поділилися та/або яку вони збирають в catalegmusicavalenciana. Ця політика не застосовується до будь-якої інформації, зібраної офлайн або через інші канали, окрім цього додатку. Наша Політика конфіденційності була створена за допомогою Генератора Політики конфіденційності додатків від App-Privacy-Policy.com

Згода
Використовуючи наш додаток, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та погоджуєтесь з її Умовами та положеннями.